Kategorie

Co króluje w modzie ślubnej w sezonie 2024 roku?

Najnowsze trendy ślubne 2024 miałyśmy okazję zobaczyć na pokazach Domu Mody Justin Alexander  w Nowym Yorku oraz  w Essen, gdzie już zamawiałyśmy dla Was te piękne modele. 


Widzimy wielki powrót lat 90-tych ubiegłego wieku.
W trendy sezonu 2024 roku wpisują się barokowe, zaprojektowane zarówno z gładkiej lub koronkowej tkaniny, przepiękne księżniczki. Powracają wiązane fantazyjnie gorsety z widocznymi fiszbinami modelującymi talię. 


Mocnym atutem nowoczesnej sukni ślubnej są perły, które widzimy w satynowych sukniach, jak również na koronkowych aplikacjach z efektem 3D.


Rozcięcia na nogę  usytuowane z boku lub pośrodku spódnicy to ciągle modny element sukni o kształcie litery A lub o kroju syreny.


Wspaniałe, niezwykle eleganckie syreny widzimy często z opadającymi gładkimi lub koronkowymi ramiączkami. 
Spektakularnym elementem sukni w nadchodzącym sezonie ślubnym 2024 roku są rozłożyste, koronkowe treny, które są zwieńczeniem eleganckiego modelu w stylu glamour.


Totalną nowością i wielkim zaskoczeniem  w trendach ślubnych 2024 roku są czarne  suknie ślubne, które już niebawem zagoszczą w naszym salonie. 


Z wielką przyjemnością zaprezentujemy je odważnym przyszłym Pannom Młodym.


Zapraszamy serdecznie do salonu „Anna” w Katowicach przy ul. Andrzeja 19, by osobiście sprawdzić modele sukni na sezon 2024 !