Kategorie

Trend 2022 – doczepiane elementy w sukniach ślubnych

W tym sezonie stawiamy na suknie z doczepianymi elementami.  Rękawki, ramiączka, treny, kokardy, a nawet rękawiczki, które w każdej chwili możesz założyć i zdjąć to niezwykle wygodna opcja i zaskoczenie dla Twoich gości. 


Doczepiane rękawy


Jeśli nie możesz zdecydować, czy chciałabyś suknię z rękawkiem, czy bez to teraz nie musisz się zastanawiać. Możesz postawić na suknię 2w1. Odpinane rękawy to wygodna opcja dla niezdecydowanych. Mogę przyjmować różne formy, np. bufek lub długich klasycznych rękawów.

Zdjęcia: 99185, 88222, 11187

Doczepiane stylowe dodatki


Tren, kokarda, a może rękawiczki? Czasem niewielki dodatek może całkowicie podkręcić stylizację. W tym sezonie doczepiane elementy są niezwykle modne. W każdej chwili możesz je ściągnąć i ponownie założyć, dzięki czemu element zaskoczenia dla Twoich gości będzie gwarantowany.

Doczepiane elementy do sukni ślubnej to niezwykle ciekawy trend nadchodzącego sezonu. Możesz w każdej chwili całkowicie odmienić swoją ślubną stylizację. Sprawdź w naszym salonie ANNA Katowice, jakie propozycje dodatków dla Ciebie przygotowaliśmy.