Kategorie

Trendy sezonu ślubnego 2022 – odkryte plecy i fokus na dekolty

Eksperci domu mody Justin Alexander stworzyli listę najgorętszych trendów nadchodzącego sezonu ślubnego. Mocno odkryta linia pleców oraz głębokie dekolty,  to niewątpliwie te najbardziej kobiece i dodające stylizacji nuty nonszalancji.


Głęboko odkryte plecy w stylu low back


To gorący trend nadchodzącego sezonu. Mocno wycięta linia pleców to idealny sposób, by w elegancki sposób odkryć nieco więcej i zrobić efekt WOW! Dodatkowo dekolt z tyłu sukni wydłuży i wysmukli całą sylwetkę. Pamiętaj, że podczas ceremonii zaślubin goście przez większość czasu oglądają Parę Młodą z tyłu. Warto więc zadbać, by tył sukni ich zaskoczył i zrobił piorunujące wrażenie.

Fokus na dekolty

W tym sezonie zwracamy uwagę na dekolty. Niezwykle modny będzie kwadratowy dekolt typu karo, ale również wszelkie głębokie pęknięcia w stylu plunge. Rok 2022 to renesans hiszpańskich dekoltów i opadających ramiączek.  

Suknie ślubne bez pleców, jak również te z głębokim dekoltem potrafią zmienić najbardziej klasyczną i ponadczasową suknię w prawdziwe arcydzieło. Przyjdź do naszego salonu i sprawdź suknie ślubne właśnie w tym stylu. Spraw, by Twoja ślubna stylizacja wpisała się w najgorętsze trendy 2022 i zaskocz wszystkich swoich gości.