Kategorie

TRENDY ŚLUBNE 2023 - zdobienia 3d

Jakie elementy podkreślają walory nowoczesnej, romantycznej sukni ślubnej w sezonie 2023 ?


Na pewno ponadczasowa forma koronki o wysokich walorach artystycznych. Intrygująca koronka z motywem 3D idealnie pasuje do trendów poszukiwanych przez przyszłe Panny Młode w nowoczesnych stylizacjach ślubnych.


Motywy wypukłej koronki przedstawiające, tzw. papierowe kwiaty widzimy w naszym flagowym modelu Justin Alexander, kolekcja Signature 99233(Bobby), który jest przygotowany do mierzenia w naszym salonie. Efekt wykończenia gorsetu tymi elementami jest niespotykany wcześniej i wdarł się w kanony nowoczesnej sukni ślubnej.


Bardziej subtelne modele o kroju księżniczki jak Justin Alexander kolekcja Signature 99213 (Katharina) oraz Sincerity 44379 zadowolą te klientki, które chcą wyglądać jak królewny. Koronka 3D użyta na gorsecie podkreśli  walory biustu, a przedłużenie aplikacji na spódnicę pięknie zachowają  proporcje nienagannej sylwetki.


Model Essence of Australia D3529 dedykujemy dla klientek, które optycznie pragną powiększyć swój biust dzięki bogatym, cekinowym koronkom. Odstające, subtelne, koronkowe  listeczki pozwolą uzyskać ten efekt.

Również kobiece suknie o kroju syreny w swym zdobieniu posiadają koronki 3D.


Spójrzmy na model Lillian West 66265. Połączenie bogatego gorsetu, na którym widzimy przepiękne botaniczne motywy, z gładką tkaniną na spódnicy, zadowolą klasyczną, ale nowoczesną Pannę młodą, która stawia na uroczystość w stylu glamour.