Kategorie

5 kroków do wyboru idealnej sukni ślubnej

Wybór ślubnej kreacji to bardzo ekscytujący czas dla Panny Młodej.  Każda kobieta chce w tym dniu wyglądać pięknie, odświętnie i elegancko. Nikogo więc nie dziwi, że wybór tej jedynej, wyjątkowej sukni ślubnej, która spełni wszelkie oczekiwania, wywołuje tyle emocji.


Ślub i wesele zbliża się wielkimi krokami. Wiele elementów, takich jak sala, oprawa muzyczna, czy fotograf już dawno jest zorganizowanych. Nadszedł czas, by wybrać ślubną kreację. Zastanawiasz się, jak zacząć jej poszukiwania? Przeczytaj nasze 5 kroków, a znajdziesz idealną suknię ślubną.

Przykładowe suknie z kolekcji 2022 dostępne w naszym salonie:

  1. Zarezerwuj sobie czas

Nie zostawiaj wyboru sukni ślubnej na ostatnią chwilę. To przysporzy Ci tylko nerwów, których przed tym wyjątkowym dniem nie potrzebujesz. Poszukiwania sukni ślubnej zacznij co najmniej 6-8 miesięcy przed ślubem.


  1. Przygotuj się do poszukiwań

Sprawdź jakie suknie spełniają Twoje marzenia, jakie kolory sukien są dla Ciebie kuszące, jakie koronki ,zdobienia czy fason Ci się podobają. Pokaż nam swoje inspiracje. Następnie znajdź salony, których oferta spełnia Twoje oczekiwania i, co ważne, określ swój budżet. W naszym salonie rozbieżność cenowa jest bardzo duża, dlatego określ kwotę jakiej nie chcesz przekroczyć, kupując suknię ślubną. To ułatwi stylistce dobór odpowiedniej kreacji.


  1. Bądź otwarta

Nie bój się wychodzić ze swojej strefy komfortu. Jeśli na co dzień nosisz stonowane proste ubrania, spróbuj tego jednego dnia zaszaleć. Może suknia wysadzana kryształami okaże się być strzałem w dziesiątkę?


  1. Podejmuj pewne decyzje

To Twój wyjątkowy dzień, więc nie rozstrzygaj. Wybierz suknię sercem i spełniaj swoje marzenia Pamiętaj, nigdy nie wybieraj pod presją innych osób) Jeśli znajdziesz model, który spełnia Twoje oczekiwania, nie zastanawiaj się. Mieszanie sobie w głowie i mierzenie miliona sukienek nie pomoże Ci w podjęciu decyzji.

W podjęciu decyzji z pewnością pomoże Ci odpowiednio dobrane towarzystwo. Jedna, dwie osoby towarzyszące, które dobrze Cię znają i wiedzą co lubisz, mogą zdecydowanie ułatwić i umilić czas poszukiwania ślubnej kreacji.


  1. Idealna suknia czeka na Ciebie

Nie skupiaj się wyłącznie na rozmiarach. To mit, że dobrze w sukniach ślubnych wyglądają wyłącznie szczupłe dziewczyny. Nasi projektanci tworzą suknie w rozmiarach od 2-32 (europejski odpowiednik 32-52), ze starannością konstrukcję sukni i wykończenia do rozmiaru. Oznacza to, że zarówno dziewczyny o bardzo filigranowych kształtach lub nietypowych sylwetkach, jak również wszystkie Panie plus size, mogą mieć te samą suknię i wyglądać w niej perfekcyjnie. Nie stresuj się więc, idealna suknia czeka na Ciebie.

Jeśli wybór sukni ślubnej dopiero przed Tobą, zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego salonu mody ślubnej ANNA w Katowicach. Jesteśmy na rynku ślubnym od ponad 30 lat i pomogłyśmy znaleźć wyjątkowe kreacje tysiącom dziewczyn.  Nasze konsultantki są osobami po specjalistycznych międzynarodowych szkoleniach  z zakresu mody ślubnej u światowych projektantów takich jak Martina Harris czy Tony Mentel. Krawcowe, pracujące w naszym salonie mają minimum 20-letnie doświadczenie zawodowe i staż w szyciu i dopasowywaniu sukien ślubnych. A suknie są naszą wizytówką – zamawiamy je od najlepszych światowych domów mody. Przyjdź i przekonaj się sama.